Tervisekivi – Kerisekivi

Kerisekivi

SAUN on elustiil ja keris on SAUNA süda!

Esmakordselt on nüüd Eestis võimalik osta ainulaadset šungiit-kerisekivi, mille vanuseks on hinnatud kaks miljardit aastat ja mida leidub ühes kohas maailmas - Karjalas. Kuna šungiit ühendab endas Eestis kasutusel olevate kerisekivide parimaid omadusi, sobib see pealmisteks kerisekivideks suurepäraselt. Kasutades šungiiti, tõuseb saunaskäigu kvaliteet kordi, enesetunne peale sauna on väga hea ning nauding saunaskäigust on palju suurem, kuna šungiidist saadud leil on mahe ja tervislik. 

TERVISEKIVI – KERISEKIVI OMADUSED:   

* sobib nii puu- ja elektrikeristele
* KASUTADA PEALMISTE KIVIDENA (elektrikerisel vältida šungiidi kokkupuudet kütteelementidega ja puuküttega kerise puhul põlemiskambriga)
* annab pehme kuumuse
tagab mahedama leili temperatuuridel  70 – 90 kraadi
* võimaldab saada pikemaajalist leili
* suure soojuse akumuleerimisvõimega - seega säästab elektrit ja küttepuid
* tõhus vee aurustumine
* šungiit on üldtervistavate omadustega
* šungiit säilitab aastate jooksul oma positiivsed omadused
 
Pakendi kaal 10 kg ja Fraktsiooni suurus 8 – 16 cm

 

Teadmiseks kerisekasutajale:  

Šungiit on toodud Eestisse otse Karjalas asuvast kaevandusest töötlemata kujul, siis tuleb kasutamisel arvestada, et kivim võib esmasel kasutamisel katta Teie leiliruumi sisustuse kerge kivimi tolmuga.Leiliviskamise järel, järsu vee aurustumise käigus lenduvad kaasa üliväikesed tahked osakesed. Soovitame enne tarvitamist pesta kivimi tolm jooksva vee all.
 
Paremaks õhuvahetuseks paigutage suuremad kivid alla ja väiksemad kivid peale.
 
Kuna šungiit on oma olemuselt mineraal ja sisaldab  vett, esineb esmasel kuumutamisel kõrgematel temperatuuridel praksumist. Sügavamal kivimi sees olev vesi hakkab poore pidi pinnale tulema. Tegemist on nn suletud kambritega või liiga "kitsaste" pooridega, efekt on samasugune nagu suletud vee anuma kuumutamisel, kuni see lõhkeb. Veel on aurustudes väga suur jõud, mis seletabki esmasel kuumutamisel tekkivat kivimi praksumist, mida järgnevatel kuumutamistel enam ei esine. Selliste miniplahvatuste tagajärjel  kaasneb  mikroskoopiliste tahkete osakeste paiskumine õhku. Pärast esmast kütmist tuleb saun enne praktilist kasutamist kindlasti õhutada. 
 
 
 
 

Kui olete sauna pärast esimest kuumutamist õhutanud ja esimese leili visanud on mõnusad saunaõhtud garanteeritud !!!"

 

MAHE LEIL ja TOPELT TERVIS !

 

Šungiidipüramiid

Lisaks šungiidi hämmastavatele omadustele pakume Teile klassikalise püramiidi mõõtudes pakendit, mis omakorda võimendab šungiidi positiivset mõju püramiidi ümbruses.
Erinevate teadlaste poolt on tõestatud, et aine molekulid alluvad püramiidi sees mingitele mõjudele. Püramiid tõmbab energiat ligi nagu antenn ning need energiad loovad vibreerivaid välju, mis põhjustavad molekulide liikumist püramiidi paigutatud aines.
Püramiidi fenomenaalsete ja seniajani lõpuni seletamatute omaduste kohta on kirjutatud piisavalt palju, nii et igaüks võib soovi korral leida huvitavat informatsiooni nii internetis kui raamatutes. Head eksperimenteerimist!

 

Osta

shunga-shungite

 

Ostes kastiga, on hind odavam

Osta

 

Ühes kastis on 10 šungiidipüramiidi.

Šungiidipuruga antibakteriaalne veefilter

filter shunga-shungite

Mugavaim viis on kasutada šungiidipuruga täidetud veefiltrit. Atlas filtri konteiner on täidetud sobivas fraktsioonis šungiidiga. Šungiit eemaldab veest raskemetallid, veetorude kolloidraua, nitraadid ja nitritid, pestitsiidid, dioksiinid, fenoolid, kloroorgaanilised ühendid, naftasaadused, radio- nukliidid, viirused ja bakterid. Samaaegselt küllastub organism kasulike mikro-ja makroelementidega. Sungiidist filtreid hakati vee puhasta­miseks valmistama Juba 1991. a. Võrreldes muude filtritega šungiidipuruga filtri sisu ei oksüdeeru ja ei riku pikaajalisel kasutamisel vee maitset. Kokkupuutel klooriga ei teki tervist kahjustavaid ühendeid. Piisab, kui kord aastas puhastada konteineri sisu söögisooda või soolaga. Pärast mõneaastast kasutamist sobib filtri sisu taimedele mullastiku mineraalse koostise parandamiseks. 

 

 

Sagedamad küsimused šungiidipuruga veefiltri kohta:

KÜSIMUS: ATLAS filtrikorpusi on kahte tüüpi tihenditega. Teie kodulehe pildil on neist üks tüüp, vajan filtrielementi teist tüüpi (kahe kummirõngas-tihendiga ülaosas) Kas sellist pakute? 
VASTUS: Müüme ainult Atlas filtri südamikku (v.t.  juuresolevat pilti ) 
 
KÜSIMUS: Küsin veefiltri kohta. Täpsemalt huvitab läbivooluvõime - kas selle filtri võib ühendada lihtsalt köögi hariliku külmaveekraani vooliku vahele või siis viib ta surve sedavõrd alla, et tuleb filtri külge tekitada pigem eraldi joogiveekraan. 
VASTUS: Meile teadaolevalt võib vabalt šungiidipuruga veefiltri ühendada otse veesüsteemi. Filter ei takista veevoolu.
 
KÜSIMUS: Ostsin endale šungiitkiviga veefiltri, aga sealt vett läbi lastes jääb vee sisse puru. Palun infot, kas seda vett tuleb juua koos puruga või ei tööta filter päris õigesti?
VASTUS: See on peenike tolm, mille võib välja loputada ja kasutada loputusvettvett lillede kastmiseks. Iseenesest see tolm puhastab organismi. Kui lasete veel veidi joosta, siis peaks probleem lahenema.
 
KÜSIMUS: Kas see filter on abiks ka siis kui vees on kõrge raua ja mangaani sisaldus ? 
VASTUS: Korjab nii raua kui muud kahjulikud lisandid.